У Сваричеві, що на Рожнятівщині, молодь наколядувала 189 тисяч для ЗСУ

 • У селі Сваричів, що на Рожнятівщині, молодь організувала вертеп, а зібрані кошти спрямують на потреби ЗСУ. Колядники ходили від хати до хати, прославляючи новонароджене дитятко.

  “Люди нас підтримали, – каже голова ГО “Намневсеодно” Тетяна Савчук. – Напередодні наші активісти купили все необхідне для пошиття вертепних костюмів та написали сценарій. Це наш перший досвід збору такого вертепу. Але, судячи із зібраної суми, а це 124 тис. грн, задум вдався”.

  Люди радо зустрічали колядників, з вдячністю обіймали їх. Спів колядок було чути по селі і селяни бажали один одному лише одного – мирного неба над головою і Перемоги України над окупантом.

  Пані Тетяна також розповіла “Галицькому кореспонденту”, що село Сваричів доволі велике, його населення складає понад 5 тисяч осіб. Тому учасникам вертепу фізично не вдалося відвідати всі домівки односельців. Але, як кажуть, в громаді – сила. Люди телефонували, питали, передавали гроші організаторам, перераховували кошти на картку. За три дні різдвяних свят, кожен житель Сваричева хотів долучитися до благодійного збору для військових.

  Слід зазначити, що окрім вертепу ГО “Намневсеодно” у селі є й інші, організовані дітьми та молоддю Сваричева. Свідома молодь чотирьох вертепів також долучилася до збору і передала ГО 65 тисяч гривень.

  Організатори переконані, що прекрасна, світла історія про народження Спасителя запам’ятається кожному, хто чув і бачив їх вертеп. А зібрані кошти у загальній сумі 189 тисяч гривень і придбані необхідні речі для фронту прискорять нашу Перемогу.

 • Мар’яна ЛОКАТИР

  Також читайте. що у Татарові колядники зібрали 105 тисяч гривень для армії

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!