У Татарові триває ремонт залізничної станції (фото)

 • У рамках реновації залізничної станції Татарів-Буковель подовжили платформу.

  Залізничники збільшили зі 180 до 324 метрів залізничну платформу станції, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Укрзалізницю“.

  Відтепер вона може приймати поїзди, у складі яких 12 вагонів. Раніше платформа була розрахована на поїзди до шести вагонів.

  Також на платформі встановили сучасне LED-освітлення. Провели ремонт фасаду будівлі зупиночного пункту та залу очікування,  зокрема залізничних кас, які незабаром відновлять роботу. Триває облаштування привокзальної території.

  “Завдяки співпраці з гірськолижним курортом “Буковель” нам вдалося за короткий термін відремонтувати вокзал Татарів та зробити з нього зручний пасажирський хаб між залізницею та курортом, а у подальшому “Укрзалізниця” планує виконати капітальний ремонт цієї станції. Також “Укрзалізниця” планує відновлювати інші станції Карпатського регіону, адже вони є популярними серед українців та гостей нашої країни не тільки в зимовий період, а й в період літнього відпочинку”, – наголосив керівник пасажирського напрямку “Укрзалізниці” Олександр Перцовський під час відвідин станції Татарів.

  У кінці листопада 2021 року громада селища Татарів підтримала ініціативу щодо перейменування залізничної станції Татарів на Татарів-Буковель. На фасаді будівлі буде збережено історичну назву Татарів.

  До теми: “Укрзалізниця” до кінця року запустить Буковельський експрес

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!