У церквах Московського патріархату на Прикарпатті більше не згадуватимуть патріарха Кирила

 • Духовенство Івано-Франківської єпархії припиняє поминання патріарха Московського Кирила.

  Відповідне звернення до Предстоятеля Блаженнішого Митрополита Київського Онуфрія розміщено на офіційному сайті єпархії УПЦ МП в області, пише “Галицький кореспондент”.

  24 лютого 2022 року, збройні сили Російської Федерації  вторглись в Україну.  Декілька днів поспіль триває кровопролиття, ракетні удари по містах, гинуть мирні жителі, діти. Не отримавши від патріарха Кирила ніякого осудження цієї кровопролитної війни, яку розв’язала Росія проти наших співвітчизників, ми, духовенство Івано-Франківської єпархії УПЦ, зупиняємо поминання Патріарха Московського Кирила на усіх богослужіннях. У цьому рішенні вбачаємо підтримку вірян наших храмів, чимало з яких нині на передовій”, – йдеться у зверненні.

  У єпархії зазначають, що залишаються вірними Українській Православній Церкві, Її Священному Синоду та Митрополиту Київському Онуфрію.

  “Про це рішення, ми, священослужителі Івано-Франківської єпархії, повідомляємо керуючого нашою єпархією, Високопреосвященнішого Серафима, митрополита Івано-Франківського і Коломийського. Виражаємо велику любов та підтримку Предстоятелю нашої Української Православної Церкви Блаженнішому Митрополиту Онуфрію, нашому багатостраждальному народу, нашим Захисникам та рідній Україні”, – додають у єпархії.

 • Читайте також: На Верховинщині парафія московського патріархату припинила своє існування

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!