У Верховині створять комунальне підприємство з питань надання туристичних послуг

 • Голова Верховинської селищної ради Василь Мицканюк провів нараду з питань розвитку туризму та рекреації за участю заступників, начальників відділів виконавчого апарату, фінансового управління та депутатів.

  Як засвідчує проведений аналіз, торік від діяльності юридичних і фізичних осіб до селищного бюджету надійшли кошти у сумі 31 658 грн. Десять сільських рад, які реорганізували у старостинські округи, отримали у 2020 році до бюджетів місцевих рад від платників збору кошти у сумі 34660 грн. За січень-лютий поточного року туристичний збір селищної ради склав  29250 грн, повідомляють на сторінці селищної ради.

  Отож потрібно активізувати роботу з питань розвитку туризму у нашому краї та збільшення надходжень туристичного збору до бюджету селищної ради. Учасники наради висловили низку конструктивних пропозицій.

  Також прийняли рішення про створення робочої групи селищної ради з питань розвитку туризму, до якої увійшли фахові спеціалісти відділів виконавчого апарату, фінансового управління та депутати селищної ради. Робоча група покликана підготувати проєкт статуту для майбутнього комунального підприємства селищної ради з питань надання туристичних, а також сформувати базу даних усіх надавачів туристичних послуг, які функціонують у селищі Верховина та сільських населених пунктах на території Верховинської селищної ради.

  Нагадаємо, Там, де знімали «Тіні забутих предків»: у Верховині відкриють монумент Сергію Параджанову

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!