У Верховинській громаді не вистачає грошей на опалення у чотирьох школах та дитсадку

 • У Верховинській територіальній громаді на Івано-Франківщині до кінця року не вистачить грошей, щоб забезпечити навчальний процес у чотирьох школах та одному дитсадку. Про це під час наради у голови облдержадміністрації повідомив селищний голова Василь Мицканюк.

  За його словами, заборгованість виникла через те, що раніше п’ять закладів освіти перейшли на електричне опалення, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Суспільне Карпати”.

  “Нам не вистачає 3 млн грн, щоб забезпечити навчальний процес. Заборгованість виникла через те, що постачальник, який обслуговував заклади, набагато дорожче продавав електроенергію. Тому не знаємо, як будемо зимувати до нового року, бо є така проблема”, – каже Василь Мицканюк.

  За його словами, на електричне опалення перейшли чотири школи та один садок. Решта навчальних закладів опалюватимуться дровами.

  “Ми завезли дрова і всі школи готові до опалювального сезону. В нас проблема саме з тими п’ятьма. Нам не вистачає грошей – 3 млн грн по освіті і 849 — по медицині. Збільшилися розцінки і не вистачає запланованих грошей”, –  зауважив голова громади.

  Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Світлана Онищук наголосила, щоб громада підготувала документи по кожному закладу, і тоді вирішуватимуть цю проблему.

  Читайте також: У Калуші анонсували різке підвищення тарифу на центральне опалення

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!