У Верховинській лікарні помер колишній чоловік Марії Бурмаки

 • У Верховинській лікарні 26 січня помер колишній чоловік Марії Бурмаки адвокат Дмитро Небесійчук.

  Під час пожежі, яка сталась 24 січня у його будинку в селі Ільці, чоловік отримав значні опіки і був госпіталізований у лікарню. За словами родичів Дмитра Небесійчука, лікарі давали мало шансів, що він виживе, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Захід нет.

  «Не стало Ярининого батька, мого колишнього чоловіка, Дмитра Небесійчука. Двічі ми одружувались, двічі розходились. Ніхто не знає, як правильно було. Був людиною тяжкою, справжнім гуцулом. Але він дуже багато зробив хорошого. Дуже багатьом людям. Вічна пам’ять. Зустрінемось вже, Дмитрику, на небесах. Нехай душа твоя спочиває», – написала Марія Бурмака.

  Співачка вийшла заміж за адвоката Дмитра Небесійчука в 1993 році та народила від нього доньку Ярину. Вони розлучилися на початку 2000 року через непорозуміння у сім’ї.

  У пресслужбі ДСНС у Івано-Франківській області повідомили, що пожежа в будинку Дмитра Небесійчука сталась 24 січня о 15:51. Його госпіталізували до Верховинської ЦРЛ ще до прибуття рятувальників.

  Родичка Дмитра Небесійчука повідомила, що чоловік самотужки намагався загасити пожежу у власному будинку, внаслідок чого отримав значні опіки. За її словами лікарі давали мало шансів, що чоловік виживе. 

  На Прикарпатті під час пожежі будинку травмувався господар

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!