У Ворохті готуються до збільшення потужності електроенергії

 • У Ворохтянській громаді вже кілька років існує проблема дефіциту потужності електроенергії, що спричинена активним розвитком туристичної інфраструктури.

  Щоб усунути дефіцит, необхідно збільшити пропускну здатність лінії «Ворохта-Ільці» шляхом її реконструкції. Так, «Прикарпаттяобленерго» протягом травня-липня буде проводити підготовчі роботи перед масштабною реконструкцією, пише Галицький кореспондент. 

  Підготовчі роботи та заходи з проєктування мереж включені в інвестиційну програму 2024-го року. Проводити відповідні роботи будуть підрядні організації, в тому числі геодезисти та геологи, яким необхідний доступ до відкритої місцевості. У зв’язку з цим прикарпатські енергетики просять місцеве населення не перешкоджати підрядникам, а в разі виникнення сумнівів стосовно дій осіб у воєнний час – просити показати посвідчення.

  Після того, як підготовчі заходи будуть виконані, реконструкцію лінії буде включено в інвестпрограму 2025-го року. Відповідно до програми, лінію переведуть з напруги 35 кВ на 110 кВ, після чого її пропускна здатність збільшиться. Це дозволить частково перекрити дефіцит потужності та виконати заявки споживачів на її збільшення.

  Читайте також: У Франківську міським кладовищем курсуватиме електроавтобус

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!