У Ворохті в дитячому садочку обладнали кімнати для дітей з особливими освітніми потребами

 • У Ворохтянському садочку «Лісова казка» для дітей з особливими освітніми потребами є ресурсна кімната та кабінет психолога зі спеціальними іграшками та меблями.

  Ресурсна кімната – це спеціально обладнаний освітній простір, спрямований на гармонійний емоційний, психічний та фізичний розвиток дитини, групи дітей з особливими освітніми потребами. Тут діти зможуть перебувати разом з педагогічними працівниками, асистентами або залученим фахівцем, що проводить додаткові психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові заняття, повідомляють у Ворохтянській селищній раді.

  Облаштування ресурсної кімнати відбулося за фінансової підтримки Швейцарсько-українського проєкту DECIDE у межах грантової угоди «Інклюзія під час війни. Підтримка дітей з ООП». Проєкт реалізувала Ворохтянська територіальна громада згідно договору про співробітництво.

  «Військові та освіта – два напрями, на які гроші з селищного бюджету виділяються без будь-яких питань чи дебатів. Чим якісніше ми будемо підтримувати їх, тим світлішим буде наше майбутнє», – зазначив селищний голова Олег Дзем’юк.

  До теми: На Франківщині діти пільгових категорій зможуть відпочити у закладах оздоровлення

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!