У Ворохті встановили полив для трамплінів

 • Селище Ворохта, що на Прикарпатті, є центром підготовки спортсменів і проведення змагань зі стрибків на лижах з трампліна та лижного двоборства.

  Завдяки сприянню та фінансовій підтримці Федерації лижного спорту, Управлінню спорту в Івано-Франківській ОВА, комунальному підприємству Ворохтянської ОТГ на трамплінах К-75 та К-90, де постійно відбуваються змагання різних рівнів, встановлено полив, повідомляють у школі.

  Нагадаємо, приміщення бази «Авангард» знаходиться у приватній власності. І трампліни також. Вони свого часу були передані в оренду обласній школі комплексних зимових видів спорту.  З часом трампліни все-таки почали відновлювати. За рахунок коштів з обласного бюджету вдалось постелити нове покриття. Велика заслуга цьому належить спортивній школі.

  Нагадаємо, перша згадка про ворохтянські трампліни датується 1922 роком. На сьогодні на базі «Авангард» є чотири трампліни. Один з них, трамплін К-90, є найвищим в Україні. На ньому можна тренуватися і проводити змагання не тільки у зимовий період, коли є сніг, а й у теплу пору. Востаннє трамплінний комплекс капітально ремонтували понад 20 років тому.

  До теми: Під Говерлою встановили сонячну панель

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!