У ЄС пропонують карати за допомогу РФ з обходом санкції

 • 12 країн ЄС закликали Брюссель зупинити можливості компаніям та третім країнам обходити санкції Євросоюзу проти Росії, використовуючи торгівлю та доступ до єдиного європейського ринку як важіль впливу.

  Про це повідомляє Reuters з посиланням на відповідний документ, передає УНН.

  З ініціативою виступили Бельгія, Чехія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Латвія, Литва, Румунія, Іспанія та Нідерланди. Документ підготували для переговорів представників урядів ЄС, які обговорюють 10-й пакет антиросійських санкцій.

  «Тактика обходу та спроби закупівель росіян стають все частішими та винахідливішими. Цими зусиллями Росія намагається продовжувати робити поставки своїй військовій промисловості та своїм стратегічним галузям, які фінансують війну, необхідних компонентів, попри наші санкції. Ми повинні дати сильний сигнал особам і організаціям у третіх країнах. Надання матеріальної підтримки військової та оборонно-промислової бази Росії матиме серйозні наслідки щодо їх доступу на ринок ЄС», – ідеться в документі.

  Ці 12 країн закликали ЄС вжити термінових заходів для припинення обходу санкцій шляхом розширення співпраці митних, податкових органів і прокуратури, розвідувального співтовариства, а також дослідницьких інститутів і статистичних агентств на рівні ЄС.

 • Читайте також: Виключити з каталогів: Офіс Президента попросив Spotify приєднатися до санкцій проти Росії

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!