У зруйнованому Маріуполі окупанти планують запустити чотири школи

 • У зруйнованому рашистами Маріуполі окупаційна влада протягом травня збирається запустити чотири школи, по одній в кожному районі міста.

  Про це розповів радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “УНІАН“.

  Він зазначив, що днями окупанти влаштували “організаційно-методичне” зібрання вчителів, яких примушують до співпраці в освітньому процесі. Вибору педагогам не залишають, прямо та опосередковано погрожуючи “наслідками” – від фільтраційних таборів до обмеження “гуманітарної” допомоги.

  За його інформацією, з вересня система освіти в школах повністю перейде на російські стандарти та програми, в них викладатимуть лише три предмети – російська мова/література, історія Росії та математика.

  “Важливе зауваження – математика не для підвищення рівня, а теж як процес знищення української мови. Виявилось, що маріупольські діти не розуміють математичні терміни російською, тому саме для адаптації в навчанні будуть викладати математику. Процес денацифікації можна вважати офіційно запущеним. Лють. Просто Лють”, – наголосив Андрющенко.

 • До теми: луганський університет внутрішніх справ переїхав до Франківська

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!