Угорщина заборонила імпорт українського зерна

 • Угорщина, так само як і Польща, заборонила імпорт українського зерна. Про це пише УНН з посиланням на заяву Міністра сільського господарства Угорщини Іштвана Надя.

  “Уряд налаштований представляти інтереси угорської фермерської спільноти, тому, за відсутності суттєвих заходів ЄС, він тимчасово заборонить імпорт зерна та насіння олійних культур, що походять з України або надходять з неї, а також деяких інших сільськогосподарських продуктів”, – заявив Іштван Надь.

  Очільник міністерства пояснив, що продовження нинішніх ринкових процесів завдасть настільки серйозної шкоди угорському сільському господарству, що для їх припинення необхідно вживати надзвичайних заходів.

  Він підкреслив, що обмеження імпорту до Угорщини є тимчасовим і триває до 30 червня 2023 року, що може бути достатнім для вжиття суттєвих і тривалих заходів ЄС і перегляду повного безмитного характеру українських товарів.

  “Угорський уряд завжди підтримує угорських фермерів і захищає угорське сільське господарство”, – підкреслив глава міністерства.

  До теми: У Польщі кажуть, що імпорт українського зерна призупинили щонайменше до липня

  Міністри Польщі й України зустрінуться у Варшаві для підписання угоди щодо експорту зерна

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!