Ухилялись від призову під час мобілізації: на Франківщині засудили двох чоловіків

 •  
  Тлумацьким районним судом винесено вироки відносно осіб, які ухилялися від призову на військову службу під час мобілізації на особливий період.
   
  Дії обвинувачених суд кваліфікував за ст. 336 КК України.
   
  Про це повідомляють на сторінці Тлумацького районного суду.
   
  Дані особи в судовому засіданні свою вину визнали повністю та підтвердили всі обставини, зазначені в обвинувальному акті, а саме: підтвердили, що пройшли військово-лікарську комісію та отримали повістки на відправку до ЗСУ, проте не прибули до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки без поважних причин. Ствердили, що щиро розкаються, запевнили суд, що більше такого вчиняти не будуть, просили суворо не карати.
   
  Суд визнав їх винуватими у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 336 КК України, та призначив обвинуваченим покарання по 3 роки позбавлення волі кожному.
   
  На підставі ст. 75 КК України їх було звільнено від відбування основного покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з випробуванням та встановлено іспитовий строк тривалістю 1 рік.
   
  Покладено на обвинувачених обов’язки, які передбачені ст. 76 КК України. Статтею 65 Конституції України визначено, що захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов’язком громадян України.

  Читайте також: Брав для “сім’ї”, але продавав на ринку: на Прикарпатті засудили чоловіка за шахрайство з гуманітарною допомогою

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!