Україна підписала “Авіаційний безвіз” із Європейським Союзом

 • Україна підписала угоду “Авіаційний безвіз” із Європейським Союзом.

  Її підписали сьогодні, 12 жовтня, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на сторінку прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

  За його словами, така угода “про відкрите небо” з ЄС безпосередньо наближає українців до доступних авіаперельотів.

  “Така угода – це кінець цінових монополій на авіаційному ринку, це збільшення кількості маршрутів, це новий рівень захисту прав споживачів та нові можливості для розвитку туризму в Україні”, – пише Денис Шмигаль.

  У нас будуть діяти такі самі можливості, правила й стандарти в галузі авіаперевезень, як і в держав-членів Євросоюзу. Такі самі правила будуть функціонувати й щодо безпеки польотів, авіаційної безпеки, організації повітряного pyxy. ЄС визнаватиме українські сертифікати, видані літакам українського виробництва.

  “Сьогодні Україна стала ще на крок ближчою до Європи. Ми вдячні нашим європейським друзям та партнерам, які підтримують наші євроінтеграційні наміри. “Авіаційний безвіз” – це перший з п’яти “безвізів”, які ми плануємо підписати з ЄС в наступні 2 роки”, – додає прем’єр-міністр.

 • Інші чотири “безвіз”: енергетичний, митний, промисловий та цифровий, які також встановлюють “європейські правила гри” у відповідних секторах.

  Читайте також: Україна прагне до єдиної економічної зони з ЄС, – віцепрем’єрка Ольга Стефанішина

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!