Україна починає процедуру запровадження санкцій проти Сирії

 • Кабінет Міністрів України підтримав рішення внести на розгляд Ради національної безпеки і оборони пропозиції щодо застосування санкцій проти Сирії.

  Відповідне розпорядження ухвалили на засіданні Уряду сьогодні, 7 квітня, пише УНН.

  Участь сирійських суден у нелегальному вивезенні з окупованої території України зерна, визнання т.зв. ДНР та ЛНР, постачання Росії зброї, яка застосовується в агресії проти України, всебічна підтримка керівництвом Сирії режиму Путіна тощо.

  Перелік недружніх кроків Сирійської Арабської Республіки щодо України можна продовжувати. Й наша держава, безперечно, на них реагує. Вже запроваджені санкції проти Башара Асада та інших керівників Сирії. Україна розірвала дипломатичні відносини з Сирійською Арабською Республікою, припиняє та скасовує міждержавні договори, укладені в попередні роки.

  Сьогодні Уряд запропонував фінальну жорстку, але абсолютно адекватну відповідь на позицію Сирії – запровадження секторальних санкцій проти країни терміном на п’ятдесят років. Таким чином питання економічних відносин з Сирією буде закрито й надовго”, – головуюча міжвідомчою робочою групою з питань реалізації державної санкційної політики, віцепрем’єр-міністр – міністр економіки Юлія Свириденко.

  Також читайте: Президент Польщі вручив Зеленському найвищу державну нагороду

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!