Україна стала полігоном для випробування ракет Північної Кореї, – США

 • Це дає Північній Кореї можливість отримати цінну інформацію щодо технічних питань, процедур і боєприпасів.

  Використання Росією північнокорейських ракет під час атак на Україну дає Пхеньяну рідкісний шанс випробувати свою зброю на полі бою і, ймовірно, знайти недоліки, щоб в майбутньому, покращити її ефективність, пише Bloomberg.

  «Я не думаю, що на моїй пам’яті північнокорейська армія мала таку лабораторію на полі бою, яку росіяни дозволили собі мати в Україні», — каже генерала США Чарльз Флінн.

  США уважно спостерігатимуть за тим, як розвиватимуться події, сказав Флінн під час візиту до розгалуженого армійського гарнізону Хамфріс.

  Також Флінн наголосив, що його та інших дуже турбує те, що Північна Корея зможе дізнатися про свою зброю те, до чого вона не мала б доступу за відсутності конфлікту, наприклад, війни в Україні.

  Під час повномасштабної війни РФ проти України Північна Корея стала найбільшим постачальником озброєння росіянам. За даними керівника Головного управління розвідки Кирила Буданова, КНДР постачає Росії артилерію в обмін на ракетні технології.

 • Станом на середину лютого Україні відомо щонайменше про 24 балістичні ракети північнокорейського виробництва, які росіяни випустили проти українців.

  До теми: Словаччина бере вектор на Росію: на виборах президента переміг Петер Пеллегріні

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!