Україна закликала своїх громадян негайно покинути Росію

 • Міністерство закордонних справ України закликало українців негайно залишити територію Росії та утриматися від поїздок туди. Все через посилення російської агресії проти України.

  «Міністерство закордонних справ рекомендує громадянам України утриматися від будь-яких поїздок до Росії, а тим, хто перебуває в цій країні, – негайно залишити її територію», – йдеться у повідомленні від 23 лютого.

  МЗС України наголосило, що нехтування цими рекомендаціями значно ускладнить забезпечення належного захисту українських громадян в Росії.

  На випадок виникнення обставин, що вимагають негайного консульського реагування, українські дипломати просять звертатися за такими телефонними номерами або електронними скриньками:

  • Посольство України в Російській Федерації (тел.: +7 919 768 77 96; електронна пошта: emb_ru@mfa.gov.uaconsul_ru@mfa.gov.ua).
  • Генеральне консульство України в Санкт-Петербурзі (тел.: +7 921 304 05 72; електронна пошта: gc_rus@mfa.gov.ua).
  • Генеральне консульство України в Ростові-на-Дону (тел.: +7 918 587 99 93; електронна пошта: gc_rur@mfa.gov.ua).
  • Консульство України в Єкатеринбурзі (тел.: +7 953 0000207; електронна пошта: gc_rue@mfa.gov.ua).
  • Консульство України в Новосибірську (тел.: +7 913 379 12 93; електронна пошта: gc_nov@mfa.gov.ua).

  Російська армія масовано обстрілює українські позиції на Донбасі. Крім цього, окупанти також влаштовують провокації на непідконтрольній Україні території з метою звинувачення українських військових – обстрілюють власні позиції та окуповані міста.

  21 лютого президент РФ Володимир Путін підписав укази про визнання «незалежності» «ДНР» та «ЛНР» – російських маріонеткових квазідержавних утворень на окупованих територіях Донеччини та Луганщини.

  Своїми указами Путін також наказав направити на схід України російські війська. 

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!