Українець Артем Прима став чемпіоном Європи з біатлону

• 33-річний український біатлоніст Артем Прима став чемпіоном Європи в гонці переслідування.

Прима завершив гонку в польському місті Душники-Здруй за 32 хвилини та 11,3 секунди, інформує “Радіо Свобода”.

Друге місце посів чех Михал Крчмарж, третє – норвежець Хавард Богетвейт.

Чемпіонат Європи не є головним змаганням для біатлонної еліти. Більшість провідних збірних надсилають на цей турнір другі склади.

Українська команда також відправила на збори перед чемпіонатом світу кількох лідерів, але частково в Польщі представлена і перша команда (Віта Семеренко, Артем Прима, Артем Тищенко). Це обумовлено тим, що нагороди, здобуті на чемпіонаті Європи, дозволяють отримати стипендії на наступний рік.

• До теми: Прикарпатець переміг на міжнародних змаганнях зі стрибків із трампліна