Українські військові з фронту привітали жінок із 8 березня

 • У свято 8 березня командування та особовий склад Об’єднаних сил привітали жінок із Міжнародним жіночим днем.

  Командувач ОС генерал-лейтенант Володимир Кравченко і міністр оборони України Андрій Таран також висловили свої привітання.

  “Від усього особового складу Об’єднаних сил і від себе особисто щиро вітаю вас зі святом весни, чарівності, краси і жіночності! Жінка – це джерело натхнення в житті й великого бажання перемоги. Ми пишаємося вами – красивими, найдобрішими жінками у всесвіті, які живуть на прекрасній українській землі”, – привітав Кравченко.

  Командувач також висловив слова подяки кожній жінці України, які є символом любові та перемоги.

  Міністр Таран зазначив, що політика рівних прав та можливостей жінок і чоловіків є одним із пріоритетів керівного складу Міноборони. Майже чверть загальної чисельності Збройних сил – жінки.

  “Сьогодні в наших лавах проходять службу більш ніж 31 тисяча захисниць України! 25 тисяч із вас працюють у Збройних силах України на цивільних посадах. Жінки проходять військову службу в ЗС України на рівних засадах із чоловіками, зокрема на офіцерських посадах”, – повідомив глава Міноборони.

  Таран додав, що з початку агресії Росії проти України статус учасника бойових дій мають понад 13 тисяч жінок. За мужність і героїзм 257 захисниць отримали державні нагороди. Приблизно 10% від усього особового складу ООС – жінки.

 • До теми: “Жінка може бути десантником!”, – старший лейтенант Русина Бурлака

  “В умовах неоголошеної війни проти України наші жінки продемонстрували безпрецедентні відвагу і готовність до самопожертви. На жаль, не всі наші захисниці повернулися живими додому. Імена 9 хоробрих жінок навічно закарбовані в Залі пам’яті в Міністерстві оборони! Схиляємо голови, віддаючи шану полеглим дочкам Вітчизни!” – підкреслив Таран.

  Читайте також: «Укрзалізниця» призначила додаткові поїзди до 8 Березня

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!