Український необанк купить будинок 98-річній жінці, яка вийшла з окупації через лінію фронту

 • Monobank купить будинок 98-річній жінці, яка вийшла з окупації через лінію фронту.

  Лідія Степанівна вийшла з тимчасово окупованої частини селища Очеретине на Донеччині, за яке зараз тривають бої. Пенсіонерка йшла на підконтрольну Україні територію 10 кілометрів під час активних бойових дій.

  «Терпиш, терпиш, терпиш емоційно все це, намагаєшся робити те, що маєш і те, що можеш, а потім читаєш таку історію і все це виривається назовні. Ця бабуся, яка цілий день ішла під ворожими обстрілами – чорт, ну як же це можливо. Ці огидні істоти будуть вічно горіти в Пеклі. Монобанк купить Лідії Степанівні будинок і вона в ньому обовʼязково доживе до того моменту, коли ця гидота зникне з нашої землі. Слава Україні!», – написав у своєму телеграм-каналі співзасновник Monobank Олег Гороховський.

  Нагадаємо, за даними правоохоронців, будинок Лідії Степанівни, який вона будувала власними руками, зруйнували російські окупанти, а її рідні отримали поранення внаслідок обстрілів.

  Лідія Степанівна йшла весь день, без їжі та води, декілька разів падала без сил і, як вона каже, «засинала». Під вечір жінку побачили українські військові та передали її групі поліції «Білий Янгол», яка зосереджена на допомозі людям на лінії фронту. Лідію Степанівну доправили в шелтер для евакуйованих громадян.

  «Я ту війну пережила і цю війну переживаю. Залишилась без нічого. Але я своєю Україною на ногах вийшла», – заявила жінка.

  98-річна жінка вирішила втікати з-під окупації разом з сином, невісткою та онукою, але їм довелось розділитись, тому свій шлях жінка долала сама. Її рідним також вдалось залишитись живими.

  До теми: Хочу бути потрібною: мама загиблого коломийського пілота вирішила долучитися до військових капеланів

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!