Український спортсмен на Олімпіаді влаштував мовчазний протест проти війни Росії з Україною

• Український атлет Владислав Гераскевич провів мовчазний протест проти російської агресії стосовно України на Олімпіаді-2022.

На Олімпіаді-2022 розпочався другий змагальний день у чоловічому скелетоні. Учасники мали виступити у третьому заїзді, який став визначальним: топ-20 найкращих відбиралися у фінальний, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Українську правду”.

За підсумками першого змагального дня українець Владислав Гераскевич посідав 16-е місце і мав високі шанси на потрапляння у топ-20: його перевага над 21-м місцем складала 0.67 секунд.

Водночас Гераскевич втратив одну позицію за підсумками третього заїзду – його випередив британець Маркус Ваятт, але втримався у топ-20, посівши 17-е місце перед останнім заїздом.

Закінчивши свій виступ, Гераскевич, йдучи повз камери, влаштував мовчазний протест, підготувавши звернення до телеглядачів.

Він продемонстрував напис на плакаті “Ні війні в Україні”.

За підсумком чотирьох заїздів спортсмен посів 18-те місце з загальним часом 4:06.28 хвилини.

“Це моя позиція. Ніяка нормальна людина не хоче війни, і я також нормальна людина й не хочу війни. Я хочу миру в своїй державі й не хочу, щоб якісь люди загинули через війну”, – розповів спортсмен.

Нагадаємо, Україна стартувала на Олімпіаді-2022: як завершилися перші змагання за участю наших спортсменів