Україну не приймуть в НАТО на саміті в Бухаресті, – Bloomberg

 • Україну не приймуть в НАТО на саміті, який відбудеться сьогодні у столиці Румунії Бухаресті.

  Як пише Bloomberg, ознайомлені із ситуацією особи вважають, що всі зусилля зараз мають бути спрямовані на те, щоб Україна виграла війну з Росією, пише УНН.

  “Партнери України по НАТО збираються обговорити цього тижня додаткові системи протиповітряної оборони для боротьби з Росією. Але жодного суттєвого прогресу у виконанні 14-річної обіцянки дозволити Києву приєднатися до їхнього Альянсу не буде”, – ідеться у повідомленні.

  Як зазначили, учасники саміту планують повторити, що двері НАТО залишаються відчиненими, але, за словами осіб, знайомих із ситуацією, “зараз не час для приєднання України”. Також видання пише, що союзники з обережністю поставилися до поновлення запиту України, оскільки “зобов’язання блоку з колективної оборони можуть втягнути їх у прямий конфлікт із Росією”. 

  За словами високопоставленого європейського дипломата, через вторгнення Росії в Україну деякі союзники наполягають на тому, щоб надати Києву “пряміший шлях” до членства в НАТО, але єдиної думки немає. Учасники погоджуються з тим, що зараз основна увага має бути зосереджена на тому, щоб допомогти Україні виграти війну.

 • Окрім того, як повідомляють, міністри закордонних справ G7 зустрінуться в кулуарах з кількома іншими союзниками, щоб обговорити енергетичну та продовольчу безпеку України.

  Читайте також: У Маріуполі окупанти складають списки залишеного нерухомого майна, щоб “націоналізувати” його

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!