Університет третього віку стартує в Івано-Франківську

 • «Галицький кореспондент» запрошує на навчання (абсолютно безкоштовно!) в Університет третього віку. Хто може стати нашим студентом? Кожен, кому за паспортом уже «далеко за…», але за станом духу – «мені цікаво, хочу знати, прагну розвиватися».

  16244557_1207155016064438_51207045_n

  «Вступний іспит» відбуватиметься за спрощеною схемою: досить прийти, посміхнутися і заповнити анкету вступника. З собою мати – пенсійне посвідчення, гарний настрій та бажання пізнавати і знайомитися.

  У світовій практиці університети третього віку почали активно засновувати з 1972 року. На сьогодні близько 25 000 таких закладів розгорнули успішну діяльність у 130 країнах. В Україні перший виш для літніх людей відкрився в 2008 р. у Ковелі, а відтак у Києві, Львові, Полтаві, Харкові, Миколаєві та ін. містах.

  На Івано-Франківщині перший Університет третього віку відкрився в 2011 р. у Калуші на базі територіального центру соціального обслуговування, пізніше естафету перехопив «Карітас» у Коломиї, і, як показує практика, цільова «студентська» аудиторія не тільки відгукнулася, а неабияк зацікавилася і вже роками відвідує тематично підібрані лекції і семінари.

  Виш, де викладачі молодші за студентів, а навчальна програма прогинається під учня, а не навпаки, ‒ це ще й атракційна можливість  відійти від буденщини, знайти нових друзів, розкрити свій потенціал. І головне – отримати відчуття повноти і задоволення від життя у літньому віці.

  В Івано-Франківському університеті третього віку планується сім «факультетів»: правової грамотності, здоров’я, психології, культурно-дозвільної діяльності та рукоділля, краєзнавства, літератури та катехитичних знань. Літні студенти матимуть змогу ознайомитися з цікавою і практичною інформацією від досвідчених професіоналів.

  Навчання в «університеті» розпочинається 1 лютого в конференц-залі редакції газети «Галицький кореспондент» (вул. П. Орлика, 4а). Заняття проходять щочетверга (тривалість – 1-1,5 год.), початок – о 15 год. Тел. для довідок: (050) 7239457.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!