Уродженка Херсона трималась за руки з росіянкою на конкурсі краси “Місіс Світу-2023”

 • Українка представила США на конкурсі краси “Місіс Світу-2023”.

  Ірина Безсмертна здобула перемогу, але втрапила в скандал через те, що трималась за руки з росіянкою.

  Цей конкурс проводиться серед заміжніх жінок, передає “24 Канал”.

  Українка трималась за руки з росіянкою

  У конкурсі взяла участь Ірина Безсмертна – українка та уродженка Херсона, яка понад 4 роки живе у Сполучених Штатах. Жінка відповідно представляла США. Ірина Безсмертна здобула перемогу на конкурсі та отримала корону й статус “Місіс Світу-2023”.

  Та користувачі мережі звернули увагу, що Ірина вийшла на сцену конкурсу разом із представницею країни-терориста Росії Анастасією Машкіною, яка посіла друге місце. Перед оголошенням переможниці конкурсу дівчата взялися за руки. Ірина також фотографувалась з іншою росіянкою Анастасією Тізовою.

  Багатьом здається дивним, що Ірина Безсмертна згадувала про своє коріння та підіймала прапор України на конкурсі. Та водночас вона люб’язно поводилась з представниками Росії.

  “Це перемога! Головна корона наша! Я неймовірна горда бути українкою, яка представляє США на світовому рівні й завоювати головну корону! Дуже символічно – у День Прапора України й напередодні Дня Незалежності! У найвизначніший момент, я дивилася на українські прапори, що розвиваються, на перших рядах – це гріло моє серце і давало підтримку! Попри те, де ти опинився, важливо не забувати хто ти й з чого почався твій шлях”, – писала Ірина в соцмережах англійською та російською мовами.

  Додамо, що Ірина Безсмертна активно висвітлювала події війни, виходила на вулиці США з мітингами та прапором України. Вона розповідала про Херсон та раділа його звільненню. 

  Читайте також: Українську фехтувальницю Ольгу Харлан дискваліфікували з ЧС після провокації росіянки з рукостисканням

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!