Уродженка Прикарпаття отримала престижну премію в Італії (ФОТОФАКТ)

 • 11 травня 2021 року в Римі (Італія) відбулася церемонія нагородження 66-ї кінопремії David di Donatello, на котрій уродженка Снятина Іванна Легкар здобула Почесну Премію – за важливий внесок у безпечне відновлення діяльності кіно- та аудіовізуальних постановок у Римі та Італії під час кризи COVID-19.

  Про це у мережі повідомив Михайло Радевич.

  Трансляція заходу відбулася в прямому ефірі в прайм-тайм на каналі “Rai1”.

  Цьогоріч на нагородженні були внесені поправки до регламенту, щоб мати можливість допустити до конкурсу також фільми, які до цього не були номіновані через надзвичайні положення, пов’язані зі стримуванням пандемії COVID-19. Глядачі не могли насолоджуватися показом в кінотеатрах і тому кінороботи поширювалися на стрімінгових платформах.

  До слова, Іванна Легкар навчалася в Снятинській ЗОШ №2 (тепер Снятинський Ліцей Бажанського). Вже в Італії в 2013-му році закінчила факультет фармації з відзнакою, а 2014-го року отримала ступінь магістра другого рівня з економіки та менеджменту у Венеціанському університеті Cá Foscari. Три перші роки своєї кар’єри працює в лікарняній аптеці місцевої мережі Mirano в Венеції. Потім ще три роки працює в системі планування та управління медичними компаніями у Венеції, Удіне, Неаполі і, нарешті, в Римі.
  В столиці Італії займає посаду директора фармкомпанії Gemelli A Casa spa, яку займає й досі.

  До теми: Прикарпатка отримала національну премію “Найкраща українка в професії”

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!