Уряд анонсує фінансування ветеранського підприємництва: кошти зможуть отримати не тільки військовослужбовці, а і їх родини

 • У суботу, 27 серпня, на засіданні Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для функціонування Українського ветеранського фонду, повідомляє “Галицький кореспондент” з посиланням на “Урядовий портал“.

  Вони розроблені фахівцями Мінветеранів та Фонду для ефективнішої підтримки ветеранів та членів їхніх сімей, а також родин загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України під час воєнного стану за рахунок коштів Фонду.

  “Ухвалені зміни відкривають нові можливості для ветеранського підприємництва та ветеранських ініціатив, розвитку яких сприяє Український ветеранський фонд, що діє при Мінветеранів. По-перше, ми зможемо надавати мікрофінансування не лише з числа ветеранів і членів їхніх сімей – внутрішньо переміщених осіб. А по-друге, ми зможемо фінансувати конкурсні програми”, – зазначає виконавча директорка Українського ветеранського фонду Наталія Калмикова.

  Також Фонд зможе використовувати бюджетні кошти для надання підтримки не лише ветеранам-діючим військовослужбовцям та членам їхніх сімей, які наразі захищають рідну країну у лавах Збройних Сил України, а й тим, хто служить в інших військових формуваннях, створених відповідно до чинного українського законодавства. В тому числі й добровольчих формуваннях територіальних громад.

  “Мінветеранів разом з Урядом, Офісом Президента, депутатами профільного парламентського комітету робить все можливе для належної соціальної підтримки українських ветеранів, родин наших Захисників та Захисниць в умовах воєнного стану, їхньої успішної інтеграції у громади та економіку. Дякую всім за підтримку та співпрацю! Переможемо!”, – наголосила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

  Нагадаємо, фахівцями Міністерства у справах ветеранів України розроблено проект закону про підтримку ветеранського підприємництва та ветеранських ініціатив. Він вже пройшов комітетські слухання у Парламенті та рекомендований до ухвалення Верховною Радою як Закону України.

  Як повідомляв “Галицький кореспондент”, Кабмін з 1 вересня дозволив ще одній категорії чоловіків виїжджати за кордон.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!