Уряд підтримав експериментальний проєкт з виробництва боєприпасів до безпілотників

 • Уряд ухвалив три постанови, що сприятимуть посиленню українського оборонно-промислового комплексу. Йдеться про документ про дерегуляцію виробництва боєприпасів.

  «Поширюємо експериментальний проєкт з виробництва боєприпасів до безпілотників на виготовлення боєприпасів усіх типів та вдосконалюємо процедуру реєстрації виробників. Нові підприємства зможуть швидко включитися в роботу. Таким чином у найкоротші терміни посилимо нашу армію», – відзначив Денис Шмигаль.

  Очільник Уряду нагадав, що проєкт був запущений влітку минулого року. Для цього Уряд розширив коло потенційних виробників, усунув бюрократію, створив чіткі алгоритми – від розроблення до прийому в експлуатацію.

  За півроку зареєстровано більше 10 виробників, допущено до експлуатації понад 20 зразків боєприпасів, ще 30 перебувають на різних стадіях випробування.

  Ще одне рішення Кабінету Міністрів стосується ціноутворення на виробництво БпЛА. За словами прем’єр-міністра, виробники безпілотників тепер будуть надавати уточнення розрахунків ціни в бік зменшення, якщо прибуток перевищує 25%.

  Крім того, оборонні закупівлі тепер відбуватимуться за конкурентною процедурою через закритий модуль системи Prozorro.

 • Денис Шмигаль наголосив, що питання обороноздатності та забезпечення нашої армії визначено пріоритетом номер один. Цього року сотні мільярдів гривень будуть направлені на те, щоб українські військові мали все необхідне.

  До теми: Школяр з Тернополя організував виробництво FPV-дронів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!