Уряд виділив на будівництво фортифікацій ще понад 8 мільярдів

 • Роботи ведуться цілодобово.

  Кабінет Міністрів України виділив з резервного фонду державного бюджету понад 8,121 млрд грн на будівництво фортифікаційних споруд.

  Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 23 квітня 2024 року, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Міністерство економіки України.

  “Продовжуємо працювати над посиленням обороноздатності України, укріпленням фронту та кордонів нашої держави. Роботи зі зміцнення наявних та будівництва нових фортифікаційних споруд, які ефективно стримуватимуть ворога та зберігатимуть життя наших захисників, ведуться цілодобово. Уряд готовий забезпечувати всі поточні потреби у фінансових ресурсах. Ще понад 8 мільярдів гривень з резервного фонду державного бюджету ми спрямували залученим до будівництва фортифікацій обласним військовим адміністраціям”, – зазначила Перший віцепрем’єр-міністр України — Міністр економіки Юлія Свириденко.

  Цього разу кошти виділили восьми ОВА, залученим до спорудження фортифікацій багато ешелонованої оборони на ключових напрямках.

  З початку 2024 року Кабінет Міністрів виділив на будівництво фортифікаційних споруд (включно з цим рішенням) близько 38 млрд гривень.

  До теми: Україна будує 2000 кілометрів фортифікацій

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!