Усі виступи завершує однаково: Святослав Вакарчук розповів, які пісні слухають на фронті

 • Музикант Святослав Вакарчук розповів, які пісні зазвичай співає для мирних людей та військових.

  Він зізнався, якою піснею завжди завершує всі концерти, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “24 канал”. 

  “Усе залежить від обставин і від того, хто слухає. Якщо ти приїжджаєш, умовно, в Херсон чи Ізюм, чи Миколаїв, до Харкова… Пам’ятаю перші місяці війни, виступи в метро. Коли ти приїжджаєш до звичайних людей – на вулиці, в метро, у будинки культури, – вони хочуть чути пісні, що називаються “на слуху”, щоб поспівати”, – ділиться співак.

  Святослав Вакарчук згадав, що за кілька днів після звільнення він приїхав до Ізюма, де разом з людьми співав “Червону руту”.

  “Згадую, а у мене мурашки бігають по шкірі. Це було менш як тиждень після визволення, і ми всі разом співали і “Червону руту”, і “Ой чий то кінь стоїть”, народні пісні”, – додає він.

  Для військових співак обирає трохи інші композиції. Він співає пісні з текстом, що міг би надихнути та надати сил бійцям.

  “Як правило, я там співаю, можливо, не найпопулярніші пісні “Океану Ельзи”, а ті, як мені здається, які підходять до ситуації: “Еверест”, “Коли ми станем собою”, завжди співаю нову написану пісню “Місто Марії” про захисників Маріуполя”, – поділився артист.

  Він говорить, що це дуже велика кількість концертів. І всі закінчує піснею “Все буде добре”… Завжди.

  До теми: “Ви клялись точно вижити”: БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ випустили чуттєву пісню для захисників

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!