Успіхи і перешкоди: у Франківську говорили про шлях до Європи

 • Сьогодні, 18 березня, в Івано-Франківську обговорили виконання Угоди про асоціацію з Євросоюзом на регіональному та місцевому рівні.

  Під час дискусії говорили про те, які євроінтеграційні здобутки має Прикарпаття на сьогодні – в галузях економіки, участі у програмах ЄС та в інших сферах.

  “Ми реалізовуємо великий проект “Громадянська синергія”. Сьогодні говоритимемо з громадськістю, бізнесом і владою про євроінтеграційні процеси на Прикарпатті, про те, як все це втілюється в життя і які перешкоди є на шляху реформ. Знаємо, що є суттєві успіхи, але є і зауваження від ЄС”, – розповіла Ольга Квашук, менеджерка європейської програми міжнародного фонду “Відродження”.

  Іван Кульчицький, член Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та президент ГО «Агенція Європейських Інновацій», додав, що євроінтеграція на рівні законодавства – це одне, а зміни на краще в житті людей – зовсім інше.

  “Але розвиток йде, це неможливо не помітити. Бізнес розвивається, отримує нові можливості, активізуються громадські організації. Ми досліджуємо, наскільки успішно все це відбувається, чи є комунікація із владою і чи є загальний рух вперед”, – сказав Іван Кульчицький.

 • Нагадаємо, В Івано-Франківську розпочалася робоча сесія Парламентського комітету асоціації між Україною і ЄС

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!