В “Артек”, “Лімницю” та “Молоду гвардію”: як влітку оздоровлюватимуть маленьких франківців

 Сьогодні, 28 травня, в Івано-Франківську відбулась оперативна нарада у міського голови Руслана Марцінківа. Проте через відсутність мера її вів перший заступник Микола Вітенко.

Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей Івано-Франківська влітку 2019 року розповів директор Департаменту молодіжної політики та спорту Віталій Матешко. За його словами, кожного року збільшується фінансування на оздоровлення дітей. Зокрема, цьогоріч дітей будуть оздоровлювати різні департаменти і кошти по них розподілили однаково.

Посадовець пояснив, що вони вже використали 43 путівки на різноманітні оздоровлення дітей. Так 24 дитини були у таборі «Молода гвардія» і ще 19 – в «Артеку».

«Ці путівки до нас приходять кожного року і ми одразу їх використовуємо», – сказав Матешко та додав, що якщо у районі десь залишаються якісь вільні путівки, місто забирає їх та також використовує.

Крім того, з 1 червня розпочнуться заїзди в табори Івано-Франківщини. Так, 25 дітей вирушать у табір на Городенківщині. Наступні заїди – 11 дітей і 10 дітей. І наприкінці серпня 34 франківські спортсмени, які проявили себе добре, поїдуть у «Лімницю».

«Хочу відзначити, що цьогоріч путівок менше, бо їх ділять ще й на ОТГ», – наголосив пан Віталій.

Також заступник директора департаменту освіти та науки Ольга Шендрик зазначила, що вони провели нараду із батьками щодо потреби пришкільних таборів.

Під час засідання вирішили, що тільки у п’яти школах будуть табори. Проте цьогоріч збільшились кількість мовних шкіл, де діти спілкуються із іноземцями.

Крім того, Микола Вітенко зазначив, що дітей міста можна відправити на відпочинок у міста-побратими Івано-Франківська, адже є домовленість про це.

Нагадаємо, У Франківську розповіли, як святкуватимуть День захисту дітей

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!