В Івано-Франківській дирекції відсторонили від роботи 30 залізничників

 • 9 грудня в Івано-Франківській дирекції залізничних перевезень відсторонили від роботи 30 невакцинованих проти COVID-19 працівників.

  У дирекції повідомили, наразі у підприємстві не щепилися 10% працівників, а це — майже 100 людей, пише “Ukraine Rail Monitoring”.

  Частина з них взяли відпустку. Також до роботи в Івано-Франківській дирекції залізничних перевезень допускають людей, які мають негативний ПЛР-тест, що діє 72 години.

  Відтак усі приміські, пасажирські, вантажні поїзди курсують відповідно до графіка. Для цього в дирекції переробили графіки чергувань, графіки відпусток, а когось викликали з відпустки.

  Івано-Франківська дирекція залізничних перевезень обслуговує Івано-Франківську та Чернівецьку області, а також Рахівський район Закарпатської області.

  Нагадаємо, на початку листопада МОЗ розширило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим, додавши туди залізничників. Наказ набирав чинності з 9 грудня. В “Укрзалізниці” заявили, що станом на 9 грудня, вакцинувались 80 % працівників.

  Читайте також: Ще більше невакцинованих відсторонять від роботи

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!