В Івано-Франківській міській дитячій клінічній лікарні працює басейн

 • У Івано-Франківській міській дитячій клінічній лікарні продовжує функціонувати нещодавно відкрите відділення реабілітації та відновного лікування. На базі новоствореного відділення функціонує і басейн.

  Басей був давно в лікарні, однак його оновили та вдосконалили. І тепер він – частина комплексу реабілітації для дітей з патологіями або порушенням опорно-рухового апарату, нагадав міський голова Руслан Марцінків.

  «Щоб потрапити на лікувальне плавання, дитину має оглянути або лікар-невролог, або лікар-ортопед, який вважатиме за потрібне скерувати дитину на реабілітацію, а вже лікар-реабілітолог скерує дитину на лікувальне плавання. Також пацієнт має мати дозвіл для лікувального плавання, його оглядає лікар-педіатр, лікар-дерматолог, робиться зішкріб на яйця глист. Якщо все гаразд, дитина може відвідувати плавання», – повідомила директорка міської дитячої клінічної лікарні Ольга Бойчук.

  Плавання у басейні виключно лікувальне, розроблене інструкторами за кілька курсів комплексних заходів: масажів, лікувальної фізкультури, плавання, дають хороші результати у відновленні.

  У басейні можуть проходити реабілітацію діти від народження до 18-ти років з патологіями: ДЦП, сколіотична постава, ортопедичні порушення. Потрапити на лікування може дитина за направленням вузьких спеціалістів: лікаря-невролога, травматолога чи ортопеда.

  Створення нового відділення реабілітації та відновного лікування у дитячій лікарні Івано-Франківська це необхідність, аніж вимога. Дітей з різними ортопедичними патологіями у місті все більшає.

 • До теми: Дев’ятимісячна дитина стала наймолодшим посмертним донором в Україні

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!