В Івано-Франківській ОДА розповіли про проблеми з пошуком інвесторів

 • Сьогодні, 10 вересня, в Івано-Франківську відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань євронтеграції, міжнародного співробітництва, інвестицій та розвитку туризму.

  Олександр Зрайко, начальник управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій ОДА розповів, чого вдалося досягти у 2019 році.

  Ми презентували потенціал області багатьом інвесторам, провели зустріч з генеральним консулом Румунії по програмі транскордонного співробітництва. Також працювали над відкриттям пункту пропуску на кордоні з Румунією“, – сказав Олександр Зрайко.

  Основною ж проблемою він назвав неможливість організувати поїздку прикарпатської делегації в інші країни за бюджетні кошти. Така можливість не передбачена в бюджеті області, тож шукати інвесторів є дуже складно.

  Здійснити поїздку на іноземний інвестиційний форум профільне управління ОДА може лише за власні кошти. Олександр Зрайко пояснює, що це суттєво звужує їхні можливості. Адже кошти, отримані за рахунок туристичного збору, на ці цілі використовувати також не можна.

  Депутатка обласної ради Наталія Щербій зауважила, що управління часто не інформує депутатів про заходи, пов’язані з міжнародними зустрічами, та обурилася цим. Олександр Зрайко відповів їй, що депутатів інформують – але лише про ті заходи, які його управління і організовує.

  До теми: Заробітчани торік дали країні вп’ятеро більше грошей, ніж інвестори

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!