В Івано-Франківську на підтримку ЗСУ влаштують аукціон радіозустрічей з відомими людьми

 • У четвер, 16 листопада, Івано-Франківська телерадіокомпанія «Вежа» у День працівників радіо, телебачення та зв’язку відзначить свою 24-ту річницю з дня першого виходу в ефір.

  У межах події запланований об’єднаний 10-годинний теле- та радіоефір, під час якого відбудеться фінальний етап аукціону радіозустрічей з відомими франківцями.

  Починаючи з 6 листопада і впродовж тижня, кожен охочий може взяти участь в аукціоні та придбати зустріч із знаними прикарпатцями. Особливістю цієї зустрічі є те, що вона відбудеться не приватно, а в теле- та радіоефірі.

  З ким заплановані радіозустрічі

  В аукціоні у вигляді лотів погодились взяти участь інстаблогер Ігор Пустовіт, співачка та інстаблогерка Христина Христонько, письменник Юрій Андрухович, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, ректор ПНУ ім. В. Стефаника Ігор Цепенда, журналістка ТСН (1+1) Алла Пасс, директор Франківського драмтеатру, режисер, актор театру і кіно Ростислав Держипільський, генеральний директор та ініціатор проєкту «Промприлад.Реновація» Юрій Филюк та столичні музиканти: лідер гурту «Кому Вниз» Андрій Середа спільно з Арсенієм Білодубом (гурт «Stugna» та «Сокира Перуна»). 

  Свої ставки за зустріч з особою можна зробити в соцмережах «Вежі» у фейсбуці – за посиланням та інстаграмі – за посиланням.

  Усі вилучені кошти з аукціону будуть спрямовані на ремонт автівок 78 батальйону 102 окремої бригади територіальної оборони ім. полковника Дмитра Вітовського, в якому служить телеоператор «Вежі» Світозар Савчук.

  Також під час особливого ефіру, що триватиме з 10:00 до 20:00, відбуватимуться телефонні розіграші призів, розіграш лотереї за донат на підтримку ЗСУ та безліч інших несподіванок.

 • «Щороку на день народження нашої компанії ми намагаємось робити особливі ефіри, які б не тільки тішили наших слухачів та глядачів, але й мали якусь корисну соціальну чи благодійну мету. Впродовж останніх двох років, від початку повномасштабного російського вторгнення, нашим завданням бачимо підтримку українського війська, завдяки якому ми можемо спокійно жити в тилу», – зазначив генеральний директор ТРК «Вежа» Тарас Зень.

  Ефір допомагають організовувати: Генеральний партнер: компанія blago, майстерня «Станіславські ювеліри», мережа гастро-виномаркетів Wine Time, книгарня «Софія», художниця Ірина Кравець, майстрині Наталія Калініченко та Наталія Данилюк.

   Читайте також: В Івано-Франківську запрацювала безкоштовна школа для операторів БПЛА

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!