В Івано-Франківську планують відкрити соціальний центр для сиріт

 • В Івано-Франківській громаді реалізовують проєкт «Право на сім’ю».

  У громаді вже давно працює Центр соціально-психологічної реабілітації «Дивосвіт».

  «Діти з цього центру успішно повертаються в сім’ю. А загалом 91% дітей виховуються в сімʼях», – стверджує директор Департаменту соціальної політики Василь Семанюк, повідомляє «Галицький кореспондент».

  Спільно з МБО «БФ «СОС Дитячі Містечка» Україна у громаді планують відкрити ще один центр на вул. Молодіжній. Він дозволить зробити соціальні послуги більш доступними.

  «У нас 92% діток влаштовані в сімейні форми. Це один із найвищих позитивних показників, але наше завдання, аби показник був 100%. Щоб всі діти мали сімейний затишок. Наша місія – реалізовувати права дітей, бо вони на це заслуговують. Наші діти мають впевнено почувати себе на землі та знати, що вони захищені», – зазначив Руслан Марцінків, очільник Івано-Франківської громади.

  Алла Котляр, керівниця Центру укріплення сім’ї СОС «Дитячі Містечка» в Івано-Франківську розповідає, що організація реалізовує діяльність в 134 країнах світу. Працює з дітьми, які позбавлені батьківського піклування, підтримує прийомні сім’ї.

 • 18 місяців СОС «Дитячі Містечка» підтримувала базові потреби родин і в Україні. У центрах можна безкоштовно отримати консультації психолога, пройти соціально-психологічну реабілітацію, отримати підтримку.

  До теми: На Прикарпатті навчається майже 50 тисяч студентів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!