В Івано-Франківську покажуть виставу “Оскар і Рожева пані”, аби зібрати гроші на лікування прикарпатської журналістки

 • Сьогодні, 20 березня, в Івано-Франківському облмуздрамтеатрі відбулась прес-конференція до благодійного показу вистави «Оскар і Рожева пані», який відбудеться 23 березня о 18:00.

  Всі зібрані з вистави кошти буде перераховано на лікування хворої на рак прикарпатської журналістки, власкора ICTV Оксани Кваснишин та художнього керівника Львівського академічного театру ім. Леся Курбаса Володимира Кучинського. Також всі бажаючі зможуть пожертвувати додаткові кошти (у фойє будуть встановлені благодійні скрині).

  Директор і художній керівник Івано-Франківського драмтеатру Ростислав Держипільський зазначив, що театр не має стояти осторонь того, що відбувається в суспільстві.

  “Театр має бути пульсом того, що нас оточує, дзеркалом, гостро реагувати на все. В четвер у нас відбуватиметься благодійний показ “Оскара і Рожевої пані”, вистави про допомогу невиліковно хворим дітям. Гроші, які ми зберемо, підуть на лікування двох неординарних особистостей – Оксани і Володимира”, – розповів Ростислав Держипільський.

  Він пояснив, що Володимир Кучинський – один з найяскравіших театральних діячів України – проходить вже четвертий курс лікування в Ізраїлі.

 • “Оксана – це людина з великої літери, вона завжди готова допомагати іншим. Два роки тому від онкології померла її мати, а тепер страшний діагноз поставили і їй. Вона тримається молодцем, сподівається на перемогу і дуже дякує вам”, – додала Наталя Фармус, колега Оксани Кваснишин.

  Нагадаємо, Щоб допомогти івано-франківській журналістці Оксані Кваснишин у Фейсбуці влаштували аукціон

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!