В Івано-Франківську роздають пакунки потребуючим

 • В Івано-Франківській громаді міський Департамент соцполітики спільно з волонтерами організовують роздачу продуктових наборів для потребуючих.

  Насамперед пакунки розносять людям з інвалідністю І групи, одиноким та усім, хто не може себе забезпечити найнеобхіднішим, йдеться на сайті міського голови.

  «Ще від минулої п’ятниці розпочали телефонувати до людей, які зараз в найбільшій скруті. Це люди з інвалідністю, одинокі. Ми обдзвонювати та питали які в них потреби, зокрема, в продуктових наборах. Так само нам дзвонили та казали про свої потреби. Ми формували ці списки. Працівники департаменту, а також волонтери вже в понеділок почали ці пакунки роздавати», – коментує директор міського Департаменту соціальної політики Василь Семанюк.

  Волонтери зголошуються не лише фінансами чи продуктами, а й власними силами та транспортом допомагають та кооперуються. Адже зараз цінні кожні руки.

  Лише за понеділок, 28 лютого, працівникам департаменту та небайдужим вдалося роздати понад 300 пакунків потребуючим. У вівторок – ще 100. Станом на 3 березня триває роздача ще трьох сотень пакунків.

  Якщо вам відомо про людей, що потребують такої допомоги – телефонуйте на гарячу лінію 1580; 0670101580 та 0500101580.

  «Велика подяка усім небайдужим! Силами волонтерів та силам соціальних служб ми організували продуктові набори для потребуючих в Івано-Франківській громаді – людям, які не можуть забезпечити себе найнеобхіднішим. В кожному будинку є такі люди. Тож прошу кожного підтримати цю ініціативу! Якщо знаєте про них – допоможіть при можливості та телефонуйте на гарячу лінію 1580», – коментує міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

  Читайте також: Вже 60 чоловіків-біженців, які переїхали до Івано-Франківська, пішли служити

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!