В Івано-Франківську театр ляльок завітав до дітей у лікарні

 • Із розважальною виставою Івано-франківський академічний театр ляльок ім. Марійки Підгірянки відвідав дітей, які проходять лікування в обласній дитячій клінічній лікарні, повідомляє “Галицький кореспондент”.

  В актовому залі зібралися не лише малі глядачі, що перебувають в стаціонарі, але й їх батьки та медперсонал. Присутні під час перегляду лялькової вистави по-дитячому поринули у казковий світ дитинства. Адже більшість з них отримують уколи та крапельниці, їм важко і хочеться додому.

  Втім, діти завжди залишаються дітьми, і під час перегляду вистави кожен зміг відволіктися, що також сприяє ефективному лікуванню. Тому лікарі медзакладу зазначають позитивний психоемоційний стан дітей та позитивні емоції, які їхні пацієнти отримали після перегляду лялькової вистави.

  Актори театру також переконані, що позитивний настрій та усміхнені обличчя, захоплені, здивовані очі – це все, що полегшує перебування дітей у лікарні.

  Митці театру мають надію, що їхнє спілкування з малечею створить добру краплинку казкових ліків і сприятиме швидкому одужанню хворих дітей.

  Мар’яна ЛОКАТИР

  Також читайте, що в Інституті серця електрика зникла просто під час оперування дитини

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!