В Івано-Франківську відкрили анотаційні дошки трьом полеглим захисникам

 • Зазначається, що гідно пошанувати пам‘ять про полеглих Героїв – обов‘язок кожного з нас.

  В Івано-Франківську відкрили анотаційні дошки загиблим у російсько-українській війні Віталію Дутчаку, Олегу Дзюбці та Богдану Долішньому. Їх встановили на фасаді ліцею №15, де навчались Герої, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на очільника міста Руслана Марцінківа.

  Загалом на фасаді цього ліцею є чотири анотаційні дошки. 

  «Вони, як і всі ми, колись прийшли до цієї школи маленькими дітьми. Усе їм було цікаво. Вони прийшли з квітами, щоби подарувати їх своїм вчителям. Вони мріяли, вони бігали тут, вони сміялися, так, як і ми всі. Але настав час, коли треба було стати на захист своєї землі, свого міста, своєї школи і вони пішли. Сьогодні вони повернулися сюди, щоби стояти тут вічно. Для того, щоби ми ніколи не стали рабами», – говорить директор ліцею №15 Василь Бойчук.

  Руслан Марцінків зазначає, що для родичів, друзів та близьких анотаційні знаки на навчальному закладі, Алея слави на стометрівці, фільми та спогади про загиблих на телебаченні – це насамперед пам’ять та шана тих, хто загинув у боротьбі за свободу.

  «Це важливо не забувати, якою великою ціною дається нам та бажана перемога. І скільки хлопців не повернулися до своїх сімей, скільки дідусів не верталися до своїх внучок і внуків. Це дійсно потрібно робити, щоби майбутнє покоління бачило і розуміло, хто ці люди. Знали, що вони Герої, що вони здобували нам свободу і, надіємось, у найближчому часі, перемогу», – підсумувала донька загиблого Віталія Дутчака Анна Василик.

  До теми: У Тисмениці на фасаді ліцею відкрили меморіальну дошку Василю Красножону

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!