В Івано-Франківську відкрили професійний майданчик для бадмінтону (фото)

 • 28 вересня на стадіоні “Наука” Прикарпатського національного університету, що в Івано-Франківську, урочисто відкрили професійний бадмінтонний майданчик.

  Це перший такий майданчик в області. В урочистому відкритті взяли участь ректор Прикарпатського університету, голова федерації бадмінтону в Івано-Франківській області Ігор Цепенда, заступник голови Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів, ректор ІФНТУНГ Євстахій Крижанівський, керівник Департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Віктор Кімакович. керівник Департаменту освіти і науки Івано-Франківської міської ради Ігор Максимчук, титуловані спортсмени – Дарія Згоба,Надія Діденко, Сервін Сулейманов.

  «Ми розпочинаємо дуже цікаву програму, яка пов’язана з розвитком бадмінтону в Івано-Франківській області. З одного боку будемо активно популяризувати його серед студентства та школярів, а з іншого хочемо штурмувати високі спортивні вершини, які нам вдалося досягти у стритболі, де Прикарпатський університет вже кілька років відомий у світі, чи у вільній боротьбі, де наші студенти також стають призерами чемпіонатів Європи та світу», –  зазначив під час урочистостей ректор університету, голова федерації бадмінтону в області  Ігор Цепенда.

  Ректор університету зазначив, що наступного року планують відкрити закритий зал для бадмінтону у спорткомплексі «Олімп». Крім того, для активного відпочинку студентів зроблять бадмінтонні майданчики біля гуртожитків.

  Кошти, в сумі близько 110 тисяч гривень, на високопрофесійний бадмінтонний майданчик були виділені зі спецфонду Прикарпатського університету. Майданчик буде доступний не лише для студентів, а й для містян.

  «Ми сьогодні вибудовуємо таку інфраструктуру з ІФНТУНГ, ІФНМУ де наші студенти можуть обмінюватися і спортивними комплексами, і майданчиками. Також ця мережа буде доступна як для всіх студентів, так і для мешканців нашого міста», – сказав Ігор Цепенда.

 • Під час урочистих заходів відбулася перша символічна гра, яку зіграли ректор Прикарпатського університету, голова федерації бадмінтону в Івано-Франківській області Ігор Цепенда та президент Федерації бадмінтону в Україні Олексій Дніпров. Також на новому спортивному майданчику перші товариські ігри зіграли студенти Прикарпатського університету.

  Нагадаємо, на Снятинщині відкрили новий спортивний майданчик зі штучним покриттям.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!