В Івано-Франківську відкрили рекрутинговий центр до української армії

 • Це 24-й центр рекрутингу до війська в Україні.

  Тепер записатися до сил оборони можна буде в центральному відділенні Центру надання адміністративних послуг, що на Вічевому майдані в Івано-Франківську. 

  Тут громадяни матимуть можливість отримати інформацію про вакансії у військових частинах, звернутися до рекрутів та розпочати процес долучення до Сил оборони. 

  «Це про сервіс, про інформаційні, консультаційні послуги для людей. Це навіть робиться не для держави, а для людини. Тому кожен чи кожна, як чоловік, так і жінка може прийти сюди, поспілкуватися, поставити питання про армію, про сили оборони загалом. Рекрутерки пояснюють, які є вакансії, які є частини, як туди потрапити, як зв’язатися з цією частиною», – розповідає представник Міністерства оборони України з питань рекрутингу Олексій Бежевець.

  Станом на сьогодні в Україні вже працюють 23 Центри рекрутингу Української армії, до яких звернулися понад 7 тисяч людей. Переваги таких центрів – очевидні. Через рекрутерів проходять вмотивовані кандидати на службу.

  «На сьогоднішній день ми дуже багато людей вже призвали завдяки рекрутинговим центрам інших областей. Наша бригада поповнюється практично представниками всіх областей держави. Люди мають можливість самі обрати поспілкуватися з представником військової частини. Враховуючи досвід з іншими рекрутинговими центрами, ми 60% людей призвали за крайні два місяці, власне, за рекомендаціями рекрутингових центрів», – розповідає заступник начальника штабу 102 бригади з мобілізаційної роботи Микола Гуцуляк.

  Центр пропонує понад три тисячі вакансій по всій Україні й тісно співпрацює зі 102 бригадою ТрО, 93 бригадою «Холодний Яр», Нацгвардією, Держприкордонслужбою.

  У Центрі також можна подати заяви на приєднання до лав військово-морських сил ЗСУ, морської піхоти, або стати пілотом безпілотних літальних апаратів, пройшовши безкоштовні навчання для цивільних з керування дронами.

  Працівники рекрутингового центру працюватимуть в ЦНАПі кожного дня. З понеділка по четвер з 9 до 17 години без обідньої перерви, та у п’ятницю – з 9 до 16.00. Спочатку рекрутери спілкуються з кожним кандидатом окремо, щоби зрозуміти, які підрозділи та посади у війську можуть підійти. А далі пропонують та контактують з військовою частиною.

  До теми: На Одещині у зерновозі виявили 41 ухилянта

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!