В Івано-Франківську відсвяткували день народження Степана Бандери

  • Сьогодні, 1 січня, в Івано-Франківську відзначають 112 річницю від дня народження голови Проводу ОУН(б) Степана Бандери. На Європейській площі, біля пам’ятника Бандері відбулось урочисте віче.

    «Ми починаємо рік з дуже правильної речі: поклонитись великому провідникові Степанові Бандері. Дуже важливо бути сильним, як він, не забувати гасло: “Бог і Україна – єдині цінності”. Степан – його батько – священник, який загинув в катівнях тюрми. Він уособлює боротьбу тисяч бійців української держави», – сказав міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

    Новопризначений голова Івано-Франківської обласної адміністрації Андрій Бойчук привітав і закликав усіх берегти українську державу в такий нелегкий час.

    Довідково: Степан Андрійович Бандера народився 1 січня 1909 року в селі Старий Угринів, нині- Калуський район, Івано-Франківської області. Помер 15 жовтня 1959 року у Мюнхені, Баварія, ФРН. Був видатним політичним діячем, одним із чільних ідеологів і теоретиків українського націоналістичного руху ХХ століття.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!