В Івано-Франківську з 1 січня підвищують тарифи на воду

 • Сьогодні, 15 грудня, в Івано-Франківську відбулись громадські обговорення з приводу підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення.

  “На засіданні комісії НКРЕКП розглянули проєкт постанови щодо підвищення тарифів з 1 січня. Ми звернулися з листом, надали пропозиції щодо деяких цифр – і вони були частково враховані. Але всі згідні з тим, що тариф потрібно підвищувати”, – розповів Віталій Савенко, генеральний директор КП “Івано-Франківськводоекотехпром”.

  Таким чином, вже з 1 січня 2022 року тарифи підвищаться приблизно на 15%. Пропонуються такі тарифи: 12,69 гривень за постачання 1 кубометра води та 15,29 гривні – за його відведення, з ПДВ. Діючі тарифи становлять 11,52 грн та 13,65 грн відповідно.

  “Важливою складовою тарифу є вартість електроенергії, яка за останні роки суттєво зросла. Іншим складником є зарплата наших працівників, яка також повинна бути гідною і поступово зростати. Ми подавали навіть вищі цифри, але комісія схвалила проєкт, який ми маємо. Потрібно враховувати і те, що слід впроваджувати нові енергозберігаючі технології”, – додав Віталій Савенко.

  Заступник міського голови Івано-Франківська Руслан Гайда також зазначив, що тарифи треба підвищувати – задля того, щоб підприємство могло прокладати нові мережі та якісно обслуговувати старі.

  Зауважень у присутніх, серед яких були в основному працівники ВЕТП, не виникло. Тож громадські обговорення завершилися без внесення пропозицій до проєкту.

  До теми: в Україні можуть зрости тарифи на розподіл газу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!