В Івано-Франківську з нагоди свята нагородили рятувальників (фото)

 • В Івано-Франківську під час оперативної наради у міського голови нагородили рятувальників.

  Начальник міського управління з питань надзвичайних ситуацій Ігор Влізло зазначив, що сьогодні в Україні святкують День рятівника. Саме з нагоди цього свята і вирішили привітати надзвичайників.

  Нагороди від міського голови вручив рятувальникам перший заступник мера Микола Вітенко.

  “Так стається, що наша робота пов’язана із життям людей. Іноді помирають самі надзвичайники”, – сказав начальник Івано-Франківського міського відділу УДСНС в області Василь Мацалак.

  Так, загиблих надзвичайників вшанували хвилиною мовчання. Микола Вітенко додав, що роботи у рятувальників не стає менше, тому в Івано-Франківську треба побудувати ще одне рятувальне ДЕПО.

  Довідково: щорічно 17 вересня українські рятувальники відзначають своє професійне свято – День рятувальника. Цей день всіх працівників Міністерства надзвичайних ситуацій України було створено, щоб вшанувати їх, показати, наскільки вони важливі для нашої країни і віддати данину поваги.

 • З’явилося це професійне свято зовсім нещодавно – у 2008 році. Так, Указ президента України Віктора Ющенка № 830/2008 від 12 вересня 2008 року свідчить, що свято встановлюється, «враховуючи значний внесок працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони та інших спеціальних формувань, а також громадян у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей».

  Нагадаємо, у Франківську нагородили бійців та рятувальників.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!