В Івано-Франківську засяяла головна новорічна ялинка (фоторепортаж)

 • Сьогодні, 3 грудня, в Івано-Франківську відбулась урочиста церемонія запуску ілюмінації на головній новорічній ялинці міста.

  Ялинка буде, як і кілька попередніх років, штучною. Втім, світлодіодну ілюмінацію на ній запрограмували по-новому. Також на “стометрівці” встановили вже звичні для франківців арки з підсвіткою, пише “Галицький кореспондент”.

  “Сьогодні ми відкриваємо ялинку перші в Україні, наскільки знаю – Хмельницький завтра. Будуть фотозони, згодом буде і каток, і все решта – якщо карантинна ситуація дозволить. Хочемо і “Коляду на Майзлях” провести. У нас зараз і так багато негативу, тож хочеться трохи тепла і позитиву”, – сказав міський голова Руслан Марцінків.

  Подивитися на урочистості прийшло понад тисячу людей. Після промови міського голови Руслана Марцінківа та ввімкнення ілюмінацїі відбувся невеликий концерт – зокрема, виступив співак Сергій Лазановський.

  Поруч чергувала муніципальна інспекція. Наряд інспекторів на свята працюватиме тут цілодобово – щоб запобігти порушенням громадського порядку.

  До теми: Ілюмінація та ялинка – готові: Марцінків перевірив підготовку міста до свят (фото)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!