В Івано-Франківську знову пройде конференція TEDx

 • В Івано-Франківську сьогодні, 21 червня,  анонсували про проведення TEDxIvanoFrankivsk.

   Нова конференція у форматі TEDx, яка пройде у місті 30 вересня, в “Арена-центрі”. Цьогоріч її темою буде “Power of mind” – сила розуму.

   “Це має бути новий поштовх, нова річ, якої ще не бачили в Івано-Франківську. Ми хочемо показати гостям людей, які своїм розумом та своєю працею досягли успіхів і закарбувалися в історії. Конференція пройде на найвищому рівні”, – розповів Михайло Джогола, проектний менеджер конференції.

   Христина Вінтонів додала, що спікерами стануть Іван Малкович, поет і видавець, Алан Янг, екс-голова Powers Young та волонтер Корпусу Миру, а також Ярема Стецик – митець і музикант. Також організатори чекають на відповіді Бориса Гудзяка і Уляни Супрун, йдуть перемовини з дослідником із NASA. Ціна на квитки стартуватиме від 200 гривень, і досягне 500 гривень у день конференції.

  “Минулого року у нас були випадки шахрайства – по одному квитку заходило двоє людей. Тож практику паперових квитків ми припинили, будуть електронні. Всього буде 660 квитків – минулого разу було 400, і всі продали ще за кілька днів до початку”, – додав Олег Регуш, координатор технічної частини.

  Читайте також: Що для мене TEDx

  Нагадаємо, TED – приватний американський фонд, який проводить щорічні конференції, на яких виступають відомі й талановиті люди. А TEDx – заходи, що проводяться ентузіастами по ліцензії TED у різних куточках світу.

  DSC_6453

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!