В Івано-Франківську запроваджують ще одну відзнаку міського голови

 • В Івано-Франківську запроваджують відзнаку міського голови Нагрудний знак «Гордість Івано-Франківської територіальної громади».

  Відповідне рішення прийняли сьогодні, 18 листопада, на за засіданні виконавчого комітету.

  Зокрема, передбачено, що нагрудним знаком нагороджуватимуть громадян України за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Івано-Франківської територіальної громади, активну благодійну і громадську діяльність, підвищення добробуту її жителів, примноження культурних, духовних надбань та інших цінностей, зміцнення місцевого самоврядування і демократії.

  Отримати таку відзнаку можна буде тільки один раз – повторно її не вручатимуть.

  Для нагородження Нагрудним знаком, як правило, подаються кандидатури осіб, які були нагороджені іншими відзнаками (Подякою міського голови Івано-Франківська, Грамотою виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, тощо) та кандидатури осіб, які проявили високі моральні якості.

  Клопотання про нагородження Нагрудним знаком мають право подавати: керівники виконавчих органів Івано-Франківської міської ради, державних установ, правоохоронних органів, підрозділів Збройних Сил України, Національної гвардії України, інших збройних формувань.

  Нагрудний знак «Гордість Івано-Франківської територіальної громади» виготовлятимуть із латуні методом чеканки. Він матиме округлу, випуклу форму. У центрі розміщуватиметься круглий медальйон з зображенням логотипа міста Івано-Франківська. У центрі логотипа – Державний герб України. Навколо логотипа, по колу, – надпис «Гордість Івано-Франківської територіальної громади».

 • Від медальйона, врізнобіч, розходяться 18 променів, що символізують приєднання сіл до Івано-Франківської територіальної громади.

  Розмір знака між протилежними кінцями променів 40 мм. На зворотньому боці знака викарбувано порядковий номер, та знаходиться застібка для прикріплення до одягу.

  Читайте також: Марцінків доручив створити нову медаль “Гордість Франківської громади”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!