В ОДА кажуть, що наразі ситуація з COVID-19 на Прикарпатті стабілізувалась

 • Сьогодні, 2 жовтня, в Івано-Франківську розповіли про поширення коронавірусної інфекції в області.

  За словами заступника директора департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Володимира Дзьомбака, наразі ситуація з COVID-19 на Прикарпатті стабілізувалась.

  “Поки що в лікарях вистачає і ліжок, і медичного персоналу для ефективного надання допомоги хворим. Але ми можемо спрогнозувати, що при недотриманні певних карантинних заходів та вимог, буде збільшення кількості інфікувань до критичних цифр”, – каже посадовець.

  Він зауважує, що у таких випадках може виникнути проблема з медичним персоналом. Це видно на тих лікарнях, які за останні два-три тижні додали до першої лінії боротьби з коронавірусом, аби стабілізувати ситуацію.

  “Зрозуміло, що люди стомились від певних карантинних обмежень. Це ми бачимо й по інших державах. Але ми мусимо зрозуміти, що зараз загроза залишається така, яка і була. І вона зберігатиметься до тих пір, поки не буде вакцини і масового вакцинування”, – наголошує Володимир Дзьомбак.

  Посадовець зазначає, від сумлінності та поведінки кожної людини буде залежати ситуація в Івано-Франківській області та загалом у державі.

 • Нагадаємо, що 1 жовтня в Україні оновили карантинні зони. Міста та райони Прикарпатті опинились у “помаранчевій” та “жовтій зонах”.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!