В одній з поліклінік Калуша робитимуть безкоштовні швидкі тести на антиген до COVID-19

 • З понеділка, 1 лютого,  у Калуському міському центрі первинної медико-санітарної допомоги розпочинають тестування на антиген до COVID-19.

  Про це інформує «Калуш ФМ».

  За словами головного лікаря центру Михайла Гаврилишина, калуський центр отримав по державній програмі 400 швидких тестів на антиген до COVID-19 для тестування громадян на коронавірус.

  Безкоштовне тестування на антиген до COVID-19 проводять кільком групам громадян, зокрема пацієнтам з підозрою на COVID-19, з ознаками інших ГРВІ, з ознаками пневмонії, а також особам, які були в тісному контакті з хворим з підтвердженим випадком коронавірусу, та тим, які підлягають плановій госпіталізації.

  Щоб пройти тестування, потрібно звернутися за направленням відповідної форми до сімейного лікаря. Відтак з направленням підійти в кабінет №11 на першому поверсі. Саме тут з 1 лютого проводитимуть забір матеріалу (мазок з носа) на тестування.

  Кабінет працюватиме щодня з 10:30 до 14:30.

 • Результати аналізу можна буде отримати через годину. З ними потрібно звернутися до сімейного лікаря. При позитивному результаті швидкого тесту на антиген до COVID-19 пацієнту для підтвердження також необхідно буде здати ПЛР-тест.

  До слова, у міського голови Калуша з’явився четвертий заступник

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!